Eazy Networking - Snadné nastavení sítě
loading
logo AVTECH

  • 2 Megapixelové IP kamery s funkcí WDR
  • Městský kamerový systém
  • Megapixelové DVR
  • CMS Centrální monitorovací systém
  • Technologie Push Video

Eazy Networking - Snadné nastavení sítě


Už nikdy komplikované síťové nastavení

Ve srovnání s tradičními IP systémy je technologie EaZy Networking schopna snadno konfigurovat zasíťování v pouhých třech krocích. Nemusíte vědět nic o IP technologii, nemusíte složitě nastavovat port forwarding na vašem routeru. Vše co musíte udělat, je zapnout vaše zařízení do zásuvky a připojit k DHCP routeru s internetem. Celé nastavení se provede snadno a rychle během několika minut.

Schopnost pracovat ve většině internetových připojení

Zařízení, které podporují EaZy Networking umí pracovat s dynamickou i neveřejnou IP adresou. Zařízení, které nemá funkci EaZy Networking mohou pracovat pouze s dynamickou IP adresou pomocí nastavení DDNS, které je dostupné v kamerách AVTECH zdarma.


Informace o stavu zařízení včetně Push notifikace na Smart Phone

EaZy Networking server vyšle push zprávu v případě, kdy se zařízení chová abnormálně. To může nastat při výpadku proudu nebo ztrátě sítě. Při obnovení činnosti zařízení EaZy Networking server opět vyšle push zprávu na vaše mobilní zařízení. Díky této funkci máte vzdálený dohled nad stavem zařízení, zda je na 100% funkční.


Buddy up! Sdílejte vše s EaZy

Během několika jednoduchých kroků, můžete sdílet videozáznamy z libovolného zařízení Eazy svým rodinám, přátelům nebo zákazníkům. Můžete také přiřadit různé uživatelské úrovně a čas pro připojení pro každý účet samostaně. Během chvilky můžete sdílet fotografie, nebo záznamy na kameře. Vše je tak jednoduché.


Co je zapotřebí

Připojení k Internetu DHCP modem nebo router Zařízení
Vaše internetové připojení by mělo být rychlejší než 256kbps. Eazy Networking bude fungovat, v případě, že na routeru je spušťěn DHCP server a poskytne zařízení IP adresu, pomocí které se připojí k internetu. Pokud používáte modem, který se připojuje do internetu přes PPPOE nebo statickou IP adresu, je nutné se nejprve přihlásit a připojit k internetu. Stáhněte a nainstalujte si nejnovější verzi EagleEyes na váš chytrý telefon se systémem iOS nebo Android. Zařízení přidáte jednoduše pomocí instrukcí aplikace. Pro uživatele PC bude brzy dostupný EaZy Networking po přihlášení na web adrese www.avtech.com.tw