Solid Light - inteligentní noční přísvit
loading
logo AVTECH

  • 2 Megapixelové IP kamery s funkcí WDR
  • Městský kamerový systém
  • Megapixelové DVR
  • CMS Centrální monitorovací systém
  • Technologie Push Video

Solid Light - inteligentní noční přísvit


Inteligentní řízení nočního přisvícení

Jestliže je objekt při nočním režimu velmi blízko kamery, technologie Solid Light automaticky sníží množství vyzařovaného výkonu LED nočního přisvícení, aby nedošlo k saturaci snímaného objektu před kamerou. Technologie solid light je velmi vhodná při zapínání nebo vypínání LED osvětlení při určitém osvětlení prostoru, což umožňuje uživatelům kamer rozhodnout o přepnutí mezi barevným a černobílým režimem.

Nastavitelný úhel nočního přisvícení scény

Díky inovativní technologii reflexe světla, je technologie solid light schopna rovnoměrně nasvítit celou scénu infračerveným světlem. Na rozdíl od tradičního infračerveného nočního přísvitu, který je zaměřen nejvíce na středovou část, dokáže technologie solid light poskytnout uniformní osvětlení celého prostoru. Technologie solid light umí nasvítit prostor jak v širokém, tak úzkém úhlu záběru, aniž by byl předmět před kamerou přesvícen a naopak pozadí za objektem neosvíceno.

Delší životnost LED nočního přísvitu

Technologie solid light využívá speciálně vyvinuté integrované obvody, které zabraňují přehřátí LED přísvitu. Na modulu LED přísvitu je navíc namontovaný chladič pro rychlejší odvod tepla, což zamezuje přehřátí a zvyšuje životnost přísvitu solid light. Přehřátí LED je hlavním důvodem, proč je noční přísvit každým rokem stále slabší a slabší. U technologie solid light je životnost více jak 3 roky.